Mutlu bir ilişkinin sırrı nedir?

Temeli sağlam atılmış bir ilişkinin mutluluk sırları nelerdir? Mutlu bir beraberlik için yapılması gerekenler nelerdir? Sizler için mutluluğun ufak dokunuşlarını sıraladık.

Mükkemmel bir ilişki de bile yön vermeye çalışırsanız bu biraz nereye gideceğinizi bilmediğiniz halde arabayı kullanmak olur. Her ilişkide ''tuzu biberi'' diye nitelendirdiğimiz ufak çaplı kıvılcımlar olmaktadır fakat bu durum haddini aşıyorsa sizi sıkıntılı bir döneme sürükleyebilir. Sizin için ilişkide ilk günkü heyecanınızı koruyabilmeniz için bir kaç küçük tavsiyelerimiz var.
8 1
İlk olarak çiftlerini birbirlerine son derece açık yani dürüst olmaları çok önemlidir! Karşılıklı olarak aranızda bir güven bağı oluşturmalısınız aksi taktirde bu sizin için ileri dönemlerinizde ufak pürüzlerle başlayan şiddetli fırtınalara dönüşebilir.
8 2
Saygı ve sevgiyi bir yappozun parçaları gibi düşünün, yappozun herhangi bir parçası olmazsa tablo tamamlanmaz ve eksik kalır. İlişkilerde aynı bu şekilde düşünebilirsiniz. Bir ilişkide saygının olmadığı yerde sevgide bulunmaz bu yüzden ilişkinizde kaybetmemeniz gereken en önemli ikiliyi kaybetmeyin!
8 3
ilişkilerde sıkça zaman geçirmek, yeni başlamış bir ilişki de ikilinin birbirini tanımasında karşılıklı olarak hal ve hareketlerin gözlemlenmesinde iki taraf için de çok önemlidir. Bir ilişkiyi devam etme ve etmeme sürecini bu madde belirler ve devam eden ilişkilerde bu buluşmaların arasını açmamakta önemlidir tabi.
8 4