Yılbaşı'nda gidilecek ülkeler hangileridir?

Yılbaşı tatilinizi bu yıl farklı bir ülkede mi geçirmek istiyorsunuz. Biz sizler için bi kaç ülke önerisinde bulunduk bakın bu ülkelerin bir özelliği var!

Amerika/New York

İlk olarak gözünüz kapalı bir şekilde gidip eğlenmeden dönebileceğiniz nadir yerlerden biri de New York! Bu yıl 2018'i coşkuyla karşılamak istiyorsanız birbirinden ünlü dünyaca ünlü isimlerin konser verdiği bu şehirde karşılayabilirsiniz.

5 1

Çek Cumhuriyeti/Prag

Biraz klasik bir ortamda yeni yılı karşılamak istiyorsanız kesinlikle Prag'ı düşünmelisiniz. Rengarenk ışıklarla kaplı caddeleri kocaman çam ağaçlarıyla süslü olan bu şehirde sabaha kadar eğlenerek bu şehiri tercih edebilirsiniz!

5 2

Fransa/Paris

Her yıl bu devasa kuleyi yaklaşım 20 bin ampulle süslenen kulenin ihtişamını görmek istemez misiniz? Sokaklarda sabahlara kadar süren yılbaşı eğlencelerini kaçırmak istemiyorum diyorsanız bu şehir kesinlikle size göre!

5 3

Oeconomica/Lapland

Destanlanlardaki Noel Baba'nın evini görmek istiyorum diyorsanız kesinlikle Santa Claus'a gitmelisiniz. Bu yıl farklı bir ülkede farklı bir ambians büyülü bir ortam olsun istiyorsanız kesinlikle ''Kuzey Işıkları''nı izleyerek yeni yılı karşılayabilirsiniz.

5 4