Evde vücut spreyi nasıl yapılır kendi kokunuzu kendiniz yapabilirsiniz!

Kendinize ait kokuyu kendiniz yapmaya ne dersiniz? Evde kendi vücut spreyinizi yaparak kendi kokunuzu yapabilirsiniz!

Özellikle son zamanlarda çok daha popüler olan kozmetik dünyasının sizi yönetmesine izin verenlerdenseniz en kısa sürede kendinize çeki düzen verme zamanı geldi! Ağzı açık bırakacak cinsten kozmetik dünyasına para harcayanlardansanız bu duruma son vermek için işe ilk olarak en çok bütçe ayırdığımız vücut kokularından başlamaya ne dersiniz? Evde kendi vücut kokunuzu size özel olacak şekilde yapabilirsiniz! 

6 1

Evde vücut spreyi nasıl yapılır vücut spreyi yapmak için gerekli malzemeler neler? İşte tüm soruların yanıtı! Elmaelma.com okurları için evde vücut spreyi yapmanın püf noktalarını bir araya getirdik! 

6 2

VÜCUT SPREYİ VE PARFÜM ARASINDAKİ FARK NE?

En çok sorulardan biri olan vücut spreyi ve parfüm arasındaki farkı şu şekilde açıklayabiliriz, genellikle duş aldıktan sonra tene direkt olarak nüfuz edecek şekilde kullanılan vücut spreyi kıyafet üzerinden kullanılmaz. Vücut spreyi sizle birleşmektedir. Parfümü günlük kullanılacak şekilde kıyafet üzerinden rahatlıkla kullanabilirsiniz.  

6 3

Vücut spreyinin kokusunun hemen gitmemesi için nabzınızı attığı noktalara uygulamanız önemlidir. Vücut spreyini boyun bölgenize, göğüs, dizler, bileklere sıkabilirsiniz.

6 4