Hayatı kolaylaştıran pratik bilgiler sütün bozulmasını engellemek için...

Hayatı kolaylaştıran pratik bilgiler nelerdir? Günlük yaşamı kolaylaştıran pratik bilgileri sizin için bir araya getirdik!

SÜTÜ BOZULMALARINA KARŞI...

Sütünüzün kolay bozulmasını istemiyorsanız içerisine biraz karbonat dökebilirsiniz. Böylelikle hem hazmı kolaylaştırmış olur hem de çok çabuk bozulma olasılığını ertelemiş olursunuz.

7 1

PİLİÇ PİŞİRMEDE

Piliç kızartmasında hem çıtır çıtır yapıp hem de lezzetli olmasını sağlamak biraz zor olabilir. Ancak riske girmek istemeyenler için oldukça pratik bir şekilde hem çıtır çıtır hemde yumuşak bir tadım için piliç pişirirken üzerine biraz un serpebilirsiniz. Böylelikle piliçleriniz hem çıtır çıtır hem de yumuşacık olacaktır.

7 2

SALLAMA ÇAY

Sallama çaylar günlük hayatımızda hararetimizi alan sıklıkla tükettiğimiz çay çeşitlerinden biridir. Ancak tek kullanımlık olan poşet çaylar ile işiniz bittikten sonra hemen çöpe atmayın! Neden mi? Gözlerinizin üzerinde ılık poşet çaylarını bekleterek yorgunluğunuzu alabilirsiniz.

7 3

NEVRESİMLERİNİZDE...

Nevresim takımlarınızı değiştirmek istediğinizde veya kaldırmak istediğinizde hem takımınızın kaybolmaması hemde çok fazla yer kaplamaması için bütün çarşafları katladıktan sonra tek yastık kılıfının içine koyabilirsiniz.

7 4