Jaluzi perde nasıl yıkanır elinize pamuklu bir çorap geçirin!

Günümüzde kullanımı yaygın ve oldukça pratik olan jaluzi perdelerin temizliği hakkında bir derleme hazırladık. Jaluzi perde temizliği nasıl yapılır? İşte cevabı

Zebra perde modellerine benzetilen jaluzi perde modelleri her ne kadar tül perdelere kıyasla kullanımı çok daha kolay olsa da en çok şikayet edilen durumlardan olan tozlanmasıdır. Ancak jaluzi perdeleri temizlemek sanıldığı kadar zor değil! 

8 1

Sık sık sorulan 'Jaluzi perdeler nasıl temizlenir jaluzi perde bakımı nasıl yapılır jaluzi perdeleri temizlerden dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?' gibi merak edilen sorulara yanıt aradık ve jaluzi perde bakımını yapmanın en pratik yollarını elmaelma.com okurları için bir araya getirdik!

8 2

KOLAY KULLANIM JALUZİ PERDELER NASIL TEMİZLENİR?

Genellikle evin görünümünü modernleştiren jaluzi perdelerin kullanım hem kolay hem de evi olduğundan daha ferah gösteriyor. Ancak iş bu perdelerin temizliğine gelince durum biraz düşündürücü olabiliyor. Her be kadar jaluzi perdelerin temizliği zorlayıcı gibi görünsede aslında kullanımı kadar pratik ve kolay!

8 3

JALUZİ PERDELERİN BAKIMI NASIL YAPILIR?

Jaluzi perdenizi temizlemeden önce ilk olarak elektrikli bir süpürge ile üzerinde biriken tozları alın. Daha sonra nemli bir tüylü fırça ile perdenin aralarındaki tozları rahatlıkla temizleyebilirsiniz. 

8 4