Negatif enerjiyi yok eden taş çeşitleri nelerdir kötü enerjiyi alıyor!

Negatif enerjiyi yok eden taşlar nelerdir? Gün içerisindeki gerginliğinizi üzerinden atmak isteyen taşlar için bu taşlar oldukça önemli...

AKİK TAŞI

Akik taşının en önemli özelliği gün içerisindeki stresi ve gerginliği atmaya yardımcı olmasıdır. Negatif enerjiyi yok eden ve sakinleştiren akik taşı insanlarla olan ilişkilerinizi sakinleştirmeye yardımcı olmaktadır.

4 1

SİYAH TURMALİN TAŞI

Çok eski zamanlarda eski antik çağında sihir ve büyüye karşı korunma amaçlı kullanılan doğal taşlardan biridir. Aynı zamanda radyasyondan korunmaya yardımcı olan siyah turmalin taşını avucunuzun içinde ovaladığınızda şans enerjiniz yoğunlaşır.

4 2

AMETİST TAŞI

Özellikle uyku problemi yaşayanlar için oldukça etkili olan ametist taşı, üzerinizdeki negatif enerjiyi aymanın yanında aynı zamanda bulunduğunuz ortamdaki negatif enerjiyi de uzaklaştırır.

4 3

OLTU TAŞI

Ülkemizde Erzurum'u temsil eden oltu taşı genellikle tespih yapımında kullanılsa da takı olarak da yaygın olarak satılmaktadır. Oltu taşının en önemli özelliği negatif enerjiyi uzaklaştırarak nazardan korumasıdır.

4 4