Kadınların giyim hataları nelerdir?

Kadınların ortak özellikleri olan alışveriş ve yakından takip ettikleri modayı günlük hayatlarına derleyerek kendi tarzlarını ortaya koymaktadır. Fakat bunu yaparken yapılan bazı giyim hataları yapılmaktadır. Bu hataları nasıl düzeltebiliriz ?

Yaşa uygun kıyafet seçememek, güzel görünmek isterken komik duruma düşmek kadınların en büyük korkusudur. Moda ve Stil Danışmanı Asil Çağıl, kadınların yaptığı en büyük giyim yanlışlarını sıraladı ve çözüm önerilerini sundu;
10 1
İlk olarak yaşına göre giyinmemek; Eğer yaşınız 30 ve üzeriyse kamuflaj desenli kıyafetlerinizi hemen gardırobunuzun derinliklerine gömün ya da yeğeninize verin. Çünkü onlar gerçekten gençler için.
10 2
Yerine göre giyinmemek; Şık bir partiye salaş bir pantolonla, bir sokak festivaline gece kıyafetiyle katılamazsınız. Bu en basit görgü kuralıdır. Eğer rahatlığınızın ön planda olacağı bir aktiviteye katılıyorsanız, kıyafetinizi buna göre seçmeye özen gösterin.
10 3
Kıyafet kombininde renk tonlarını tutturamamak; Renk uyumu konusunda takıntılı olabilirsiniz ama eğer tonları tutturamayacaksınız, boş vermelisiniz.
10 4