Son dönemlerin popüler kelimesi 'Best Friend Forever' işte gerçek dostta olması gerekenler!

Son dönemlerde fotoğraf etiketlerinde gördüğümüz 'Best Friend Forever'ı tanımlayacak gerçek bir dostta olması gereken özellikleri bir araya getirdik!

İyi günde kötü günde yanımızda ilk olarak görmek istediğimiz kişidir dost! Arkamızı döndüğümüzde güvenin ve inancın anlamını karşılayan, bazen hiç görüşmeden bazen de sık sık bir araya geldiğimiz gerçek dayanağımız dediğimiz kişilerden beklentimiz aslında bizim dünyamızı tek başına omuzunda taşımaktan ziyade hayatımızdaki yeri ve bizlere sağladığı desteği görmeyi hepimiz istiyoruz. Sonsuza kadar en iyi arkadaş olarak adlandırdığımız ve son dönemlerin popüler etiketi olan ''Best Friend Forever''ın hakkını verecek gerçek bir dostun en önemli özelliklerini ele aldık!

5 1

Dostluğun Saati Yoktur!

Hafızamıza yer edinen 'İyi günde kötü günde' cümlesi çiftlerin evlenirken birbirlerine söz verdiği cümle aynı zamanda gerçek bir ''BFF'' cümlesidir. Mutlu bir haber aldığınızda veya kötü bir haberi saati farketmeksizin paylaşabileceğiniz dostunuz günün her saatinde yanınızda olan kişidir. Gerçek dost sınır tanımaz mesafe her ne kadar fazla olursa olsun tek bir telefonla sizi yatıştırabilen veya mutluluğunuzu paylaşabilen kişidir.

5 2

Ne Olursa Olsun Daima Sizi Kollar!

Gözünüz kapalı bir şekilde arkanızda dağ olan ve sırtınızı daima yaslayabileceğiniz kişidir dost! Bir çok kişinin yaşadığı sırttan vurma gerçek dostlar için geçerli değildir. Eğer ki arkanda gerçek bir BFF'in varsa yolunuza ne çıkarsa çıksın zaten karşınızda kimse duramaz!

5 3

'Hayır'ı Anlayandır!

En kötü ve sinirli zamanda 'hayır'ı anlayabilen ve durumu toparlayabilendir. Üzgün veya kızgın olduğunuz zamanda sinirinize sinir olan değil daima yutan ve toparlayandır. 

5 4