70'lerin trend saç modelleri neler 2018'e yeniden damga vurdu!

70'lerin saç modelleri neler? Özellikle moda da geçmişe geri dönerken sadece kıyafet değil saçlarını da örnek alıyoruz. İşte 2018'e damga vuran 70'ler saçları..

Son zamanlarda moda deyince akla gelen ilk şeylerden biri de eskiler oldu! Özellikle 80'lerin ve 70'lerin modadı olan giyimle beraber artık saçlarınıda günümüze uyarlamaya başladık. Geçmişe olan özlem ve kıyafet tarzını 2018'de bol bol keyfini çıkarmayı sevenler için 2018'e damga vuran 70'lerin saç modelleri hakkında bazı bilgilendirmelerde bulunduk!
5 1

Birçoğumuz 70'lerin saç modellerinde bulunmasak da televizyonda izlediğimiz filmlerden az çok saç modellerine hakimiz. Hacimli kısa saçlar, dağınık kaküller 2018 Sonbahar Kış sezonuna damga vurdu! Moda denince biliyoruz ki akla ilk gelen şeyler giyim kuşam olsa bile kombininizi tamamlayan ve kıyafetinize hareket kazanan saçlar da artık çok önemli! 

5 2

Dünyaca ünlü yıldızlarında peşinden gittiği 70'ler havalarında kıvırcık kabarık saçlar, perçemler kaküller, omuz hizasında saçları sosyal medya hesaplarında görmek çok da zor değil!

5 3

Sizde bu trende uyum sağlamak istiyorsanız kuaförünüze gidip kendinize yakışacağınızı düşündüğünüz bir 70'ler saç modelini kullanabilirsiniz! Sizin için yukarıda bahsettiğimiz uygulamalara göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz...

5 4