Kısa saçlılar için trend örgü modelleri ne kadar salaş o kadar modern görünün!

İş yerinde okulda özel bir davette her kadının havalı gösteren saç modellerinden biri de örgü modelleridir. İşte kısa saçlılar için trend örgü modelleri!

Geçmişten günümüze kadınların vazgeçemediği saç modellerinden biri de örgüdür. İster özel bir davete giderken ister işe giderken her türü konsepte uyum sağlayan ve kurtarıcı saç modelleri arasında yerini alan örgü modelleri her ne kadar uzun saçlıların yapabileceği saç modelleri olsa da kısa saçlı kadınlarında rahatlıklı kullanabileceği bir modeldir. Peki kısa saçlı kadınlar saçlarını nasıl örebilir? Kısa saçlı kadınlar için birbirinden farklı elmaelma.com okurlarına ilham olacak şekilde trend örgü saç modellerini bir araya getirdik!

7 1

Kuaföre gitmeden evde de pratik bir şekilde saçlarınıza şekil verebileceğiniz örgü modelleri kurtarıcı saç modelleriniz olabilir. Sezonun trend doğal görünümü saçlarda da yerini alıyor. Dağınık salaş örgü modelleri sizi hem doğal hem de şık bir görünüm kazandıracak! Farklı ortamlarda kullanabileceğiniz örgü modellerini kullanabilirsiniz.

7 2

Bir dönem çeşitli bakımlar ve kürlerle herkesin saçlarını uzatmaya çalıştığı uzun modeller yerini artık kısa saçlara bırakıyor. 2019 saç trendleri arasında yer alan kısa saç modellerini sürekli olarak aynı kullanmak yerine örgü modelleri ile farklılık kazandırabilirsiniz. 

7 3

Taç şeklinde alın kısmından başlayarak arkada birleştirdiğiniz örgüler lastik bir toka ile bağlayarak veya tel toka ile tutturarak hazırlayabilirsiniz. 

7 4