Kıvırcık saçlılar için saç modelleri nelerdir? Kıvırcık saçlılar saçlarını nasıl yapmalı?

Bir kadını tarzını hatta kişiliğini belli eden düz veya kıvırcık saçlarıdır. Kıvırcık saçlara sahipseniz ve saçınıza bir türlü model veremiyorsanız...

Örgü modellerinin sadece düz saçlılara yakıştığını düşünüyorsanız bu düşünceyi hemen bir kenara atın! Örgüyü çok seviyorsunuz fakat kıvırcık saçınıza yakıştırmıyorsanız bizden size özel bir tavsiye. 

6 1

Kıvırcık saçlılarda örgü ne kadar dağınık ve düzensiz olursa saç o kadar kendini belli eder ve güzel durur. Saçlarınızın hem toplu hemde göze hitap etsin diyorsanız o halde örgü tam size göre!

6 2

Kıvırcık saçın avantajlarından biri de her zaman varlığını belli etmesidir. Fakat bu havalı saçlara biraz fark yaratmak istiyorsanız saçlarınızı doğal bırakabilirsiniz veya ufak küçük tokalarla tutturabilirsiniz. Böylelikle saçlarınıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

6 3

Gün içerisinde acele bir işiniz var ve hemen çıkmalısınız tabi aynız zamanda saçlarınızında düzenli ve toplu görünmesini istiyorsanız yapmanız gereken çok basit! Enseden bir toka tutturarak topuz yapmanız yeterli olacaktır.

6 4