Kolay kullanımlı kısa saç modelleri neler evden tara çık kesimleri arıyorsanız...

Günlük hayatınızda sizi hem çok bakımlı gösterecek hem de bir o kadar bakımı ve kullanımı kolay olan kısa saç modellerini bir araya getirdik!

Kadınlar için dış görünüşün ve bakımının yeri her zaman önemli bir yeri bulunmaktadır. Kendi içerisinde bir çok farklı kategorilere ayrılan ve her kadının farklı konularda ilgisini çeksede her kadını tek konuda birleştiren kategorilerden biri de saçlardır. Bazı kadınlar saçları ile uğraşmaktan fazla vakit harcamaktan zevk alsa bile bazı kadınlar hem çok bakımlı görünüp hemde uğraşılmayan basit modelleri arıyor. İşe veya okula giderken sizi çok uğraştırmayacak en çok tercih edilen kısa saç modellerini elmaelma.com olarak hazırladık!

6 1

Dışarıdan bakıldığında oldukça bakımlı etkisi yaratıp ancak bir o kadar da uğraşılmayan basit kısa saç modellerini arayanlar için bir araya getirdiğimiz modellere göz atarak sizde kendi kısa saç modelinizi bulup kuaförünüzün yolunu tutabilirsiniz!

6 2

Ancak saç telleriniz ince yapıdaysa ve saçlarınızı olduğundan daha dolgun görünmesini istiyorsanız kısa saç kesimlerin en trend modellerinden biri olan bob kesim tarzını deyebilirsiniz! Bu kesim saçlarınızı hem dolgun gösterecek hem de yüz hatlarınızı olduğundan daha fazla ön plana çıkarmaya yardımcı bir modeldir. 

6 3

Sokak stilinize ve gündelik iş hayatınızda sizde farklı bir hava kazandırmaya yardımcı olan kısa saç modellerinde eğerki alın yapınız açık yanı genişse perçemli kısa saç kesimlerini kullanarak alın yapınızı küçük gösterebilirsiniz. 

6 4