Paris Couture Moda Haftası'ndan popüler saç stilleri!

Paris Couture Moda Haftası'nda izlediğimiz defilelerde saç stilleri de bizlere ilham verdi. İşte Paris Couture Moda Haftası'nın en popüler ve yenilikçi saç stilleri...

Paris Couture Moda Haftası bizi asla hayal kırıklığına uğratmıyor! İhtişamlı elbiseler, birbirinden şık aksesuarlar ve tabii ki büyüleyici saç modelleriyle Paris Couture Moda Haftası bizleri büyülüyor. Paris Couture podyumunda at kuyruğunun en şık halinden, grunge asi saç modellerine kadar oldukça geniş bir skala izledik. İşte Paris Couture Moda Haftası 2016’dan yazın favori saç stilleri!
12 1
Oversize fiyonk Kocaman fiyonklar çocukluğunuzu hatırlatsa da, bu saç aksesuarlarının beyaz yakalı önlüklerle kullandıklarınızla alakası yok! Saçınızı yarım atkuyruğu yapın ve kalın bir fiyonkla bağlayın! Özellikle Fendi couture defilesinde karşımıza çıkan fiyonklu saç stilleri fiyonkların uzun süre favori saç aksesuarımız olacağını işaret ediyordu. Yarım at kuyruklu ve fiyonklu bu saç stili kıvırcık saçlılar için biçilmiş kaftan!
12 2
Ortadan ayrık yarım toplu saç Game of Thrones dizisinin saç stilleir kadar çok beğeneceğiniz bir model daha karşımızda. Bella Hadid’in Fendi podyumunda yürürken sergilediği yarım toplu, iri dalgalı ve ortadan ayrık saç stili bize Cersei ve Khaleesi’nin saç stilini hatırlatıyor.
12 3
Grunge saç trendi Jean Paul Gaultier grunge saçları moda sahnesinde onurlandırdı. Kaş hizasını saran kâküller ve dalgalı saçlar Couture moda haftasına damgasını vuran saç stillerinden biri.
12 4