Sonbahar saç trendleri nelerdir 1990'lara geri dönüyoruz!

Sonbahar saç trendleri nelerdir?Soğuk havalar yaklaşırken saçlar mevsime nasıl uyum sağlayacak! İşte sonbaharda etrafta göreceğimiz 8 saç trendi!

Trendler sürekli değişiyor. Kıyafetlerdeki değişiklikler saçlara da yansımış durumda. Hatta saçlar neredeyse kıyafetlerle yarışır duruma geldi. Sonbahar yaklaşırken, trendleri takip edenlerin merak ettiği soru olan, sonbahar saç trendleri nelerdir? sorusunun yanıtını sizler için paylaşıyoruz.İşte sonbahar saç trendleri...

KABARIK VE ASİ SAÇLAR

Saç modelleri arasında en cesaret çok cesaret isteyen bu modelleri ancak podyumlarda görüyoruz. Kabarık ve asi saç modelleri cesur kişilerle sokağa indiğinde gözlerimiz bu modele iyice alışacak.Bu görünümü ise pin up tarzıyla birleştirerek büyük bir fark yaratabilirsiniz.

8 1

1990'LARIN AKSESUARLARI

En ikonik dönemlerden biri olan 90'lara geri dönüyoruz.Sonbahar-kış döneminde bol bol 90’ların akseauarlarını kullanacak ve 90’ların enerjisini taşıyacağız.

8 2

SIRA DIŞI ÖRGÜLER

Aslında bakarsanız örgü her dönemin kurtarıcıları arasında yer alan saç modellerinden biridir. Bu modelle hem spor hem de şık bir görünüme ulaşabiliyoruz.Bu sezon da örgüler hayatımızda olacak ancak bu defa biraz daha yaratıcılık ve özgünlük istiyorlar. 

8 3

ENSEDEN AT KUYRUKLARI 

Oldukça yalın ve modern bir görünüm elde etmek için ideal seçim olun enseden at kuyrukları sonbahar ve kışın en büyük kurtarıcılarından biri olacak.

8 4