Sonbaharın en trend 11 saç kesimi!

Sonbaharı trend saç stilleriyle karşılamaya ne dersiniz? İşte 2016 sonbaharının en trend 11 saç stili...

Saç stilinizi sonbahara hazırlamaya ne dersiniz? İşte sonbaharın en trend 11 saç kesim modeli! Bu sonbahar saçlarımızı yeni bir mevsime hazırlarken kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Çünkü şu sıralar erkeksi pixie kesimlerden, 60’lı yılların havalı kâküllerine kadar uzun, kısa birçok farklı saç kesim stili trend listesinde yer alıyor! Alexa Chung Alexa Chung’ın bob stili kesilmiş saçlarının en uzun bölümü ense hizasında kalıyor. Katlı kesilen ön kısımlarda ise yukarı doğru hareketli bir görünüm yaratılmış. Bu saç kesim stili Chung’ın düz saçlarına hareketli ve dolgun bir görünüm kazandırmış.
11 1
Taylor Swift Kalıplaşmış prep stilinin dışına çıkmak isteyen Taylor Swift, bob stili saç kesimindeki detaylarla dikkat çekiyor. Saçlarının ön kısmını kalın bir ayrımla yana ayıran şarkıcının, saç uçlarının tüyleri andıran uçuş uçuş havası göz alıcı bir kontrast oluşturuyor ve ortaya bu asi görünüm çıkıyor.
11 2
Cara Delevingne Kaşlarıyla olduğu kadar saçlarının güzelliğiyle de dikkat çeken Cara Delevingne, aynı boyda kesilen saçlarıyla muhteşem görünüyor. Omuz hizasındaki saç uçlarında ise, saç modeline modern bir etki veren kısalı uzunlu oyunlar yapılmış.
11 3
January Jones January Jones’un dalgalı saçı için yapacağımız en güzel tanım çabasız mükemmellik olabilir. Çene hizasında kesilmiş uzun perçemler, uzunlu kısalı katlar ve dağınık doğal dalgalar, güzel oyuncunun sanki saçlarına şekil vermeye uğraşmamış gibi çabasız ama son derece stil sahibi bir görünüm kazandırıyor.
11 4