Spor giyinirken nasıl saçlar yapılır sportif saç modelleri

Yazın gelmesyle birlikte hanımlar diyetin yanı sıra spora da ağırlık vermeye başladı. Sportif giyiminize uygun saç modellerini sizler için derledik.

Daha Sportif ve Derli Toplu; Balıksırtı Örgüler

Balıksırtı örgüyü bilmeyen yoktur. Spor yaparken derli toplu bir görünüm istiyor üzerine daha da sportif görünmeyi amaçlıyorsanız balıksırtı örgüler tam size göre! Saçınızı tepeden başlayarak saçın tamamını alacak şekilde aşağı doğru açıkta hiç saç bırakmadan örebilir sporda sizi bunaltmayacak bir saç modeli oluşturabilirsiniz. Bu modele ise yine 2018 trendleri arasında yer alan sevimli saç küpelerinden ekleyebilirsiniz. 

7 1

Kullanışlı ve Asil ; Bob Kesim Saçlar

Tüm bu modellerin dışında hem sporda hem de günlük hayatta rahatça kullanabileceğiniz pratik bir model önerimiz daha var; Bob kesim saçlar. Kullanışlı olduğu kadar da asil duran kısa kesimler yüz şeklinize uygun olarak kestirebilir, spor yaparken hem rahat hem modern görünebilirsiniz.

7 2

Hem Moda Hem Tarz; Fularlı Yarım Topuz

Eğer saçlarınızın tamamını toplamak istemiyor, tam topuzu yüzünüze yakıştırmıyorsanız son yılların favorisi yarım toplanmış topuzlara bandanayı sararak kullanabilirsiniz. Alışılmışın dışında cool olduğu kadar da şık bu modeli kolaylıkla kullanabilirsiniz. 

7 3

Rahat ve Enerji Dolu ; Fularlı Topuz

Spor yaparken en ideal saç modeli hiç şüphesiz hayat kurtaran topuzlar! Peki bu topuzlara 2018’in favori saç aksesuarları arasında yer alan fularları eklesek nasıl olur? Sıkı toplanmış bir atkuyruğunu kıvrımlarla bandana kullanarak topuza dönüştürmek gayet pratik ve şık olur. Özellikle yoga ve pilates gibi fazla hız gerektirmeyen spor yapanlar için fularlı topuzlar hem kolaylık sağlayacak ve farklı bir hava katacaktır.

7 4