En kötü cinsel ilişki pozisyonu hem kadın hem de erkek için!

En kötü ve stresli cinsel ilişki pozisyonu hangisi dersiniz? İşte İngiltere'de yapılan en kötü cinsel ilişki pozisyonu anketinin sonuçları...

Saklamaya gerek yok! Yatakta hepimiz biraz hareket biraz heyecan arıyoruz. Ancak bazen yaptığımız tercihler cinsel ilişkiyi keyiften çok stresli bir hale getiriyor olabilir. İngiltere merkezli bir sağlık markası, ABD ve Avrupa'da 1000'den fazla kadın ve erkeğe tam da bu durumu anlatacakları bir anket yaptı. 

5 1

Ankette katılımcılara "En kötü cinsel ilişki pozisyonu hangisi?" diye soruldu. Ankete katılanların yüzde 69'u 'ayakta seks' yanıtını verdi. İlginç olan hem kadınlar hem de erkekler için sonuç değişmedi. Ayakta seks pozisyonu rahatsız bulan kadınların oranı yüzde 57, erkeklerin oranı ise yüzde 43 çıktı. 

5 2

Ankette erkeklere seksi kötü yapan haller de soruldu. Erkeklerin yüzde 88'i cinsel ilişki sırasında yaşanan kaygının seksi kötüleştirdiği fikrinde. Erkekler için en iyi cinsel ilişki pozisyonu oral seks olarak nitelendirirken, kadınlar için ise misyoner, cowgirl pozisyonu çıktı. 

5 3

EN İYİ ORGAZM POZİSYONU

Ankete katılan kadınlar için ise en ideal orgazm pozisyonu ters misyoner çıktı. 


5 4