Erotik hipnoz nedir ünlü yazarın eller serbest orgazm deneyimi YouTube'u salladı

Seks Bağımlısının Günlüğü kitabının yazarı Laurie Jade Woodruff, erotik hipnoz altında yaşadığı cinsel tatmin deneyimini anlattı.

Seks Bağımlısının Günlüğü kitabının yazarı Laurie Jade Woodruff, bir YouTube videosu yardımıyla 'eller serbest orgazm' yöntemini denedi ve anlattıkları kısa sürede sosyal medya ve YouTube'da en çok izlenen ve konuşulanlar arasına girdi. 

7 1

The Sun gazetesine deneyimlerini anlatan Woodruff, resimdeki gibi hareketli bir görseli videoda izlediğini, bunu kendisini bir hipnoza uğrattığını ardından da kirli, sert ve otoriter bir sesin direktiflerini dinleyip, direktiflere göre düşüncelerini yönlendirdiğini söyledi. 


7 2

Video sadece bir erkeğin sesini ve tek görsel olarak dönen siyah ve beyaz bir desenden oluşuyordu. Laurie yatakta yatarken cep telefonundaki videoyu dinledi. Laurie, eller serbest orgazm denedikten sonra sonuçlarıyla şaşkına döndüğünü ve hayatı boyunca böyle bir deneyimi olmadığını, çoğunlukla da ilişkileri sırasında orgazm taklidi yaptığını söyledi. 

7 3

Laurie, trans halindeyken deneyimi ayrıntılı olarak hatırlamanın zor olduğunu da kabul etti. 14 Şubat'ta piyasaya çıkacak olan kitabında trans halindeyken yaşadığı orgazmın detaylarını da anlattı. 

7 4