Partneriniz yatakta rol yapıyorsa nedeni güvensizlik olabilir!

Bir çok kadının sorguladığı cinsel sorunlardan biri de cinsel ilişki esnasında erkeklerin asılsız rol yapmalarıdır. Peki erkekler yatakta ne ister? İşte cevabı!

Çiftlerin cinsellik şikayetleri arasında her ne kadar kadınların yatakta orgazm taklidi yaptığı gündemde olsa da kadınlar kadar erkekler de yatakta orgazm taklidi yapıyor. Peki erkekler neden yatakta orgazm taklidi yapar? Partnerinizin de taklit yaptığını düşünüyorsanız nedeni güvensizlik olabilir dikkat! 

6 1

GÜVENSİZLİK DUYUYOR OLABİLİR!

Bazı erkekler yatakta kendilerine duydukları güvensizliğe bağlı olarak karşısındakini mutlu edememe korkusuyla orgazm olmuş gibi davranabiliyorlar. Her ne kadar bunu süreklilik haline getirseler de ara sıra unuttukları için kendilerini ele veriyor.  

6 2

ZARARLI ALIŞKANLIKLAR

Çiftler arasında kadın ve erkeğide olumsuz yönde etkileyen en büyük cinsel sorunlardan biri de zararlı alışkanlıklardır. Sevişmek her ne kadar kaçınılmaz olsa da partnerinizin zararlı alışkanlıkları bir yerden sonra cinsel yaşamınızı olumsuz yönde etkiliyor.  

6 3

STRES ETKİLİYOR

Partnerinizin iş hayatına dair stresli sorunları olabilir. Stres bir çok hastalığa neden olabileceği gibi aynı zamanda cinsel yaşamıda etkiliyor. Bu durumda yine çareyi orgazm taklidi yapmada buluyorlar. 

6 4