Seks Adası nerede işte Karayiplerdeki Seks Adası'ndan ilk görüntüler

Açılışı tam bir olay olan ve şikayetleri Papa'ya kadar giden Seks Adası faaliyetlerine başladı. Bugüne kadar gizlenen Seks Adası'ndan ilk görüntüler yayınlandı.

Good Girls Co adlı bir şirket tarafından işletilen Karayipler'deki Seks Adası ilk kez görüntülendi. Kişi başı 4 bin 600 pound, Türk Lirası'yla neredeyse 40 bin lira olan fiyat adaya gelenlere sınırsız içki, cinsel ilişki, lüks yemek ve konaklamanın yanı sıra uyuşturucu iznin de olduğu 4 gün sunuyor. 

8 1

Adada ayrıca seks gösterileri, lüks yat partileri ve detayı açıklanmayan sürprizler olduğu söyleniyor.  2017 yılında Kolombiya'da açılmak istenen ancak şikayeti Papa'ya kadar giden Seks Adası bir süredir Karayiplerdeki muhafazakarların da eleştirileri altında hala çalışmayı sürdürüyor. 

8 2

4 günlük konaklamanın içinde cinsel fantazileri reklamlarla paylaşma izni bile veriliyor. 60 kadın seks işçisi bulunan adada her şey erkekler için tasarlanmış durumda. Slogan ise 'Bir kral gibi hisset.'

8 3

Adayı işleten şirket yöneticileri seks işçisi olarak çalıştırdıkların kadınların cinsel hastalıklardan arındırılmış ve sürekli sağlık kontrolünden geçirildiğini özellikle vurguluyor. Kampanyaya göre prezervatifler bile sınırsız.

8 4