Vajinal ağırlık kaldırma nedir ne işe yarar bir defada 20 kez orgazm olan kadın!

Vajinal ağırlık kaldırma Instagram'da son yılların en popüler akımları arasına girdi. Ağırlıklar sayesinde vajinal kaslarını geliştiren Kim Anami'nin hikayesi..

Kim Anami, Instagram'da 98 bin takipçisi olan Holistik Seks ve İlişki Uzmanı bir kadın. Kim Anami'yi Instagram'da fenomen haline getiren ise son yılların yükselen trendi 'Vajinal Ağırlık Kaldırma' akımına dahil olması. 

12 1

Ancak onu diğerlerinden ayıran Kim Anami'nin vajinal kaslarıyla sadece ağırlık kaldırması değil, dünyanın farklı yerlerinde yerel obje ve ürünleri vajinal kaslarıyla kaldırması ve o anları sanatsal fotoğraflarla sosyal medya hesaplarından yayınlanması.


12 2

Öyle ki Kim Anami'nin vajinal kaslarıyla kaldırdığı nesneler arasında zeytinyağ tenekesi, sepet, şarap şişeleri hatta terlikler bile var.  Anami, vajinal kaslarıyla 4.5 kiloya kadar ağırlık kaldırabiliyor. 

12 3

BİR DEFADA 20 ORGAZM

Anami, vajinal kaslarıyla ağırlık kaldırma çalışmalarına başladığından bu yana orgazm seviyesinde de yükseliş olduğunu takipçilerine anlatıyor. Anami'ye göre ağırlık kaldırarak arka arkaya 20 kez orgazm olabiliyor. 

12 4