İstanbul'da gezilecek sessiz sakin yerler bir parça huzur arıyorsanız...

Bu yaz tatile çıkmak için vakti olmayanların hafta sonu kaçamak yapabilecekleri İstanbul'da sessiz sakin 6 yeri bir araya getirdik!

İstanbulda şehrin kalabalıklığından usananların ara ara hafta sonu kaçamak yapabilecekleri sessiz sakin 6 yeri bir araya getirdik! Kafa dinlemek, kitap okumak hatta yürüyüş yapıp doğa ile iç içe olabileceğiniz yerler için elmaelma.com'a göz atabilirsiniz! İşte İstanbul'da gidilebilecek sessiz sakin yerler haberin detayında!

6 1

Baltalimanı Japon Bahçesi

Nisan ayı ile beraber açan rengarenk çiçeklere kendine hayran bırakan Baltalimanı Japon Bahçesi manzarası ve huzur veren hissiyatı ile kendinizi botanik bir bahçede hissedebilirsiniz. 

6 2

Çengelköy Tarihi Çınaraltı

Anadolu yakasında Çengelköy'de Tarihi mekanlardan biri olan Çınaraltı'na hiç gitmediyseniz kahvaltı ve akşam yemeği menüleri ile dolu dolu bir hafta sonu geçirebilirsiniz. 

6 3

Büyükada

Diğer adalara nazaran daha çok turistin ziyaretçisi olan Büyükada aynı zamanda Prenses adası olarak da biliniyor. Hafta sonu kaçamak yapmak için ideal yerlerden biri olan Büyükada da bir çok konaklamak için yer bulabilirsiniz. Restorandan süpermarkete kadar bir çok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz

6 4