Mayıs ayında gidebileceğiniz kısa süreli tatil rotalarını oluşturduk!

Mayıs ayında kafa dinlemek için bir kaç günde olsa bir yerlere kaçmak isteyenler için tatil rotaları oluşturduk! İşte Mayıs ayında gidebileceğiniz yerler!

Bir kaç gün de olsa Mayıs ayında gidebileceğiniz kaçamak tatil yerleri arayanlar için tatil rotalarını oluşturduk! Havaların ne çok sıcak ne de soğuk olduğu ilkbaharın mis gibi kokan Mayıs ayında tatil için bir kaç gün kaçamak yapabileceğiniz noktalarını elmaelma.com okurları için bir araya getirdik! Sizde Mayıs ayında bir yerlere kaçamak için araştırmalara başladıysanız habere göz atmaya devam edebilirsiniz! İşte Mayıs ayı için gidilebilecek keyifli yerler!

KAÇAMAK NOKTASI AĞVA

İstanbul'da yaşayanlar için en kolay kaçış noktalarından biri de Ağva! Kahvaltısı ile oldukça meşhur olan Ağva'ya hafta sonu bir kaç günlük kaçamaklara yapabilirsiniz. Şehrin gürültüsünden kaçmak isteyenler için oldukça yakın bir o kadar da uzak olan Ağva tam sizlik olabilir.

5 1

SİLİFKE

Mersin'in ilçesi olan Silifke çilek ve yoğurdu ile meşhurdur. Hazır çilek mevsimindeyken çileği bir de Silifke'de yemenizi öneririz. Silifke'de uygun fiyatlı konaklayabileceğiniz yerler bulmak oldukça kolay olacaktır. Tarihi ile oldukça önemli ilçelerden biri olan Tekir Ambarı görülmesi gereken noktalardan biridir.

5 2

MEVLANA ŞEHRİ KONYA JAPON PARKI

Mevlana şehri olarak karşımıza çıkan Konya'nın en keyif veren yerlerinden biri de Japon Parkı'na uğrayabilirsiniz. Harika manzaralara eşlik edebileceğiniz bu nokta sizi kendine hayran bırakacaktır.

5 3

KUŞADASI

Yaz aylarında bir başka olan Kuşadası yazlıkçıların vazgeçilmez noktalarından biri. Mayıs ayında kafanızı boşaltıp bir kaç günlüğüne dinlenmek için en mükemmel noktalardan biri olan Kuşadası'nda huzuru yakalayabilirsiniz.

5 4