Muğla Fethiye'de gezilecek yerleri 4 liste haline getirdik!

Yerli ve yabancı turistlerin öve öve bitiremediği Muğla'nın Fethiye ilçesine tatile gidenler için gezilecek yerler listesini sıraladık!

Yerli ve yabancı tatilcilerin uğrak yerlerinden biri olan Muğla'nın ilçesi Fethiye'ye gidipte uğramadan dönememeniz gereken yerlerin listesini elmaelma.com okurları için sıraladık! Adeta gittiğiniz her bölgede içinizi açacak ve belki de tüm kış boyunca yeniden hayalini kuracağınız tatilin keyfini sonuna kadar çıkarabileceğiniz o yerleri sizin için sıraladık! İşte ''Tatilim geldi'' diyenler veya bu yaz tatil rotalarını için Muğla'nın göz bebeği Fethiye'ye çevirenler için gezilecek yerler listesi!

5 1

Kelebekler Vadisi ve Kabak Koyu

Türkiye'nin doğal güzellikleri arasında yer alan Kelebekler Vadisi sarp kayalıklarıyla çevrili olan görünümü ile şahane anılara eşlik eden bu yer de aynı şekilde Fethiye'ye gelip uğramadan asla gitmemeniz yerler arasında yerini alıyor. 

5 2

Çalış Plajı

Turistlerin en çok dikkatini çeken plajlardan biri olmakla beraber çevresinde pek çok kafe, restoran ve hediyelik eşyaların satıldığı dükkanları bulabilirsiniz. Aynı zamanda aileler için oldukça uygun olan bu plaja uğramadan tatilinizi bitirmenizi önermiyoruz. 

5 3

Aksiyon Sevenler İçin Babadağ Eteklerinde Yamaç Paraşütü

Aksiyon sevenler için Babadağ'da yamaç paraşütü yapmak için oldukça uygun bir yer olarak karşımıza çıkıyor. Babadağ'ın eteklerine çıkarak Ölüdeniz'in şahane manzaranın keyfini kuşbakışı izleyerek adrenalin aktivitesi gerçekleştirebilirsiniz.

5 4