Ramazanda seyahat edilebilecek 5 şehir lokasyonu!

Ramazan ayında huzur bulmak hem de seyahat etmek isteyenler için bir araya getirdiğimiz 5 şehre göz atmaya ne dersiniz!

Ramazan ayında hem maneviyatı güçlendirmek hem de gezip görebileceğiniz keyfi alabileceğiniz şehirleri bir araya getirdik. Şehrin gürültülü ortamlarından sıyrılmak ve oruç tutarken biraz daha sakin yerlerde ramazan ayını geçirmek isteyenler için huzur bulabileceğiniz lokasyonları bir araya getirdik! Ramazan ayında seyahat etmek isteyenler için hem huzur bulabileceğiniz hem de maneviyanızı güçlendirecek şehirlerin listesini elmaelma.com'da bulabilirsiniz.

6 1

ANKARA- HACI BAYRAM VELİ

Ankara'nın Altındağ ilçesinde bulunan Hacı Bayram Veli Cami hem maneviyatınızı güçlü tutacak hem de gezip görebileceğiniz yakınlarınıza hediyelik eşya alabileceğiniz yerler arasında yer alıyor. Burada Hacı Bayram Veli hazretlerinin tübesi bulunuyor. 

6 2

ŞANLIURFA-BALIKLI GÖL

Şanlıurfa'nın o eşsiz yemekleriyle iftar yapabileceğiniz hem de Balıklı Göl'ü gezerken huzur bulabileceğiniz muazzam yerler arasında! Balıklı Göl'ün etrafında bulunan camilerde maneviyatınızı güçlendirebilir aynı zamanda sakinliği ile sizi büyüleyecek bir şehir!

6 3

EDİRNE-SELİMİYE CAMİ

Edirne'de Mimar Sinan'ın imzasının taşıdığı Selimiye Cami görebileceğiniz muazzam yapılardan biridir. Osmanlı Türk sanatının baş mimarilerinden olan Edirne Selimiye Cami Mimar Sinan'ın 'Ustalık eserim' dediği camidir. Ramazanda ziyaret listesine Edirne'yi de dahil edebilirsiniz.

6 4