Türkiye'de nerede kamp alanları var gidilebilecek yerler nelerdir?

Kamp severler buraya! Bugün sizler için şehrin gürültüsünde kaçabileceğiniz doğa ve benliğinizle baş başa olabileceğiniz Türkiye'deki kamp alanlarını derledik!

İZMİR- ÖDEMİŞ BOZDAĞ KAMP ALANI

İsterseniz kış mevsiminde isterseniz yaz mevsiminin sıcaklığından yararlanıp doğa ile iç içe olabileceğiniz bir yer olan Ödemiş Bozdağ Kamp Alanı şehrin gürültüsünden uzaklaşmak için harikulade bir yer olabilir! Kapm severlerin veya ilk defa kamp turu yapmak isteyenlerin listelerine ekleyebilecekleri yerlerden bir tanesi pişman olmayacaksınız!

7 1

BALIKKESİR-KAZDAĞLARI HIZIR KAMP ALANI

İsmini az çok çevreden duyduğumuz Balıkesir Kazdağları tam anlamıyla oksijen deposu diyebiliriz. Sık sık aralıkları olan ağaçların olduğu bu yer, Kirişlik Vadisi'nin eteğinde yer alıyor. Burada yeşilin her tonunu görebilirsiniz. Eğerki doğa aşığı biriyseniz mutlaka uğramanız gereken yerler arasında bulunuyor!

7 2

ÇANAKKALE-BOZCAADA KAMP ALANI

Hem denize girmek istiyorum hemde kamp yapmak istiyorum diyenlerin vazgeçemeyeceği uğrak mekanı olan Bozcaada Kam Alanı tam olarak size göre! deniz kamp alanına sadece 200 m uzaklıkta kalıyor. Hemen bir çanta hazırlayın ve ilk hafta sonunuzu bu alana ayırabilirsiniz! 

7 3

BOLU-ABANT KAMP ALANI

Yemyeşil ağaçlar ve göl manzarasıyla kafa dinlemek isteyenlerin uğrak mekanı olarak bilinen Bolu Abant kamp yapmak için oldukça uygun bir yer! Örencik yaylasında rahatlıkla kamp yapabilir hatta günübirlik kamp organizasyonu bile düzenleyebilirsiniz!  

7 4