Ailecek izlenecek komedi filmleri önerisi mutluluk hormonu salgılıyor!

Ailecek film organizasyonu yapacaklar için kahkaha tufanına gireceğiniz 6 komedi filmi bir araya getirdik! İşte birbirinden komik filmler.

Ailecek vakit geçirmek isteyenler için sizi saatlerce güldürecek en güzel etkinliklerden biri olan komedi film önerilerinde bulunduk. Ailecek kahkaha tufanına gireceğiniz birbirinden eğlenceli komik filmleri bir araya getirdik. İşte birbirinden komik 6 film listesi...

7 1

DİCK VE JANE İŞ BAŞINDA

Komedi filmlerinin tanınmış yüzü olan Jim Carey, ilgi çekici film içeriği taşıyan komedi filmi ile size ve ailenize hoş vakit yaşatacak. Dick ve Jane İş Başında filminde; Dick (Jim Carey) ve eşi Jane (Tea Leoni) birbirlerine çok seven bir çifttir. Dick'in işinde yükselmesi sürpriz haberinden sonra Jane işinden ayrılır ve evindeki eski mobilyaları yenilemek için bir çok yerden alışveriş yapmaya başlar. Ancak ertesi gün Dick'in çalıştığı şirketin batma haberiyle ne yapacaklarını bilemezler. Dick ve Jane'in eve haciz gelmesini önlemek için para kazanacak yollar bulmaları gerekmektedir. Gelişi güzel işlere başvurup aynı gün kovulmaları komik sahneleri de beraberinde getirecek.

7 2

CESUR KIZ

Ailenizle izleyip keyif alabileceğiniz bir animasyon filmi Cesur Kız olabilir. Cesur Kız Merida, kahraman olmak ülkesi için savaşmak ve okçulukta iyi olan bir kızdır. Ancak annesinin onu evlendirme isteğinden sıkılan Merida, bir gün bir cadı ile karşılaşır ve cadıdan annesinin evlilik düşüncesini tersine çevirmesini ister ancak cadının tel yaptığı Merida'nın annesini bir ayıya çevirmektir.

7 3

MÜTHİŞ DADI

Ünlü aktör Robin Williams'ın en çok sevilen gözde filmlerinden biri olan Müthiş Dadı aileniz ile izleyeceğiniz filmler arasında. Eşinden boşanan Daniel( Robin Williams), eşinin çocuklarına baktırmak üzere dadı arayışına girdiğini öğrenir. Ve çocuklarıyla çok fazla zaman geçirmek için dadı iş başvurusuna gitmeye karar verir.

7 4