Nihal Candan başrol oyuncusu oldu!

İşte Benim Stilim ve Survivor ile adını duyuran, ardından Eser Yenenler’in villasında Murat Boz’un da olduğu gece partisiyle gündeme gelen Nihal Candan filmde başrol oynayacak.

"İşte Benim Stilim"le tanınan Nihal Canan ve İçerde Dizisi'nin "Minik"i Seyithan Özdemir, aynı filmde rol alacak.
18 1
Yönetmenliğini ve yapımcılığını Fuat Yılmaz'ın yaptığı, çekimlerinin tamamı Samsun'da geçen "Mezarlık" filminin tanıtım kokteyli bir alışveriş merkezinde gerçekleşti. 3 Kasım 2017 tarihinde gösterime girecek olan filmin lansmanına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
18 2
Başrollerini Nihal Candan ve İçerde dizisinin Minik karakterini oynayan Seyithan Özdemir'in paylaştığı Mezarlık filminin yönetmeni Fuat Yıldız, filmlerinin dram türünde olduğunu ve tamamı Samsun'da çekilen nadir filmlerden birisi olduğunu söyledi. Filmde bir mezarcıyı canlandıracak olan Seyithan Özdemir, "Filmde Azap karakterini oynuyorum. Samsun halkının bana gösterdiği ilgiden çok memnunum. Kendi memleketimde bile böyle sevgi yaşamadım. Filmde oynayacağım karakterle kadına yönelik şiddeti bitireceğim" diye konuştu.
18 3
İlk kez bir sinema filminden rol alacağı için çok heyecanlı olduğunu dile getiren Nihal Candan, "Bu benim ilk oyunculuk deneyimim.
18 4