İspanyol paçaları en iyi nasıl kombinleriz?

70'lerin esintisi 'flare jeans' yeni koleksiyonların birçoğunda yeniden karşımıza çıktı. İspanyol paçaları doğru kullanın hem zayıf hem uzun görünün!


70'lerin etkisi 2016'da da devam ediyor.

Bir süre için skinny pantolonlarınızdan vazgeçip dolabınızda bu pantolonlar yer açın. Üstelik bazı detayları doğru kullanırsanız bu pantolonlar sizi daha ince ve uzun gösterebilir.
5 1

Eğer boyunuz çok uzun değilse yüksek belli ispanyol pantolonları tercih edebilirsiniz.

Ayrıca platform topuklu ayakkabılar size bu konuda çok yardımcı olacak. Paça boyunuzu biraz uzun tutarak ayakkabı tercihinizi platformlular arasından seçin. Üstünüze giyeceğiniz bluzu da pantolonunuzun içine sokarsanız veya kısa blazer bir ceket tercih ederseniz, uzun boylu ve zayıf bir kadına dönüşürsünüz.

Eğer fazla kilonuz varsa yüksek belli pantolonunuz üzerini örtecek parçalar tercih etmelisiniz. Pantolonunuzun altında gizlenen wedge ayakkabılar bacaklarınızın daha biçimli, ince ve uzun görünmesini sağlayacaktır.
5 2

Yüksek belli ispanyol pantolonlar çok iyi kusur örter. Sizi olmanız gereken ideal vücut ölçülerinize daha yakın bir görünüme sokar.

Göbeğinizi kamufle etmeye de yardımcı olan bu pantolonların kalıbının gevşek olmamasına dikkat edin. Eğer yüksek belli pantolonlardan hoşlanmıyorsanız, orta yükseklikte beli olan bir pantolonu da ikinci tercih olarak kullanabilirisniz.
5 3

İspanyol paça pantolonunuzun paçasını yaptırmaya terziye götürdüğünüzde yanınızda birkaç tane de topuklu ayakkabı götürün. İçlerinden en çok giydiğiniz ayakkabıya göre pantolonun paçasını aldırmaya özen gösterin.

İspanyol paçalarda kesim işlemi çok önemli. Ayakkabınızın burnu yürüdüğünüzde hafif görünse sorun olmaz fakat topuk kısmı kesinlikle kapalı olmalı.
5 4