Omuzları açık kıyafetler yaz modasında!

2016 yaz modasının en seksi trendi olan omuzu açık bluz ve elbiseleri biraz daha yakından incelemeye ne dersiniz?

Sıcaklar geldi… Etekler, şortlar artık yavaş yavaş giyilmeye başlanıyor. Bu yazın modasında mini etekler şortlar yine popülerliğini koruruken, bir trend daha yükselişe geçiyor;Omuzları açık parçalar!

2016 modasında sıkça karşımıza çıkacak olan bu bluzlar hem şık hem seksi bir görünüm kazanmanıza yardımcı oluyor.

Bohem tarz, gevşek kumaş, düz veya desenli zevkinize göre birçok çeşidini bulabileceğiniz omuzu açık kıyafetlerden trendi yakalamanız için hemen edinmenizi tavsiye ediyoruz…

7 1

Omzu açık bluzlar giymenin belki de en çekici kısmı çirkin bir omuz olmaması…

Özelllikle yaz sezonundaki trend parçalar bazen riskli olabiliyor. Fazla kilolar ve vücuttaki bazı şekil bozuklukları yaz kıyafetlerinde saklanamıyor. Ne var ki, omuz bölgesinde böyle bir risk olmadığı için omuzları açık bluzları herkes gönül rahatlığıyla giyebilir.

7 2

Eğer omuzu açık parçalardan hangisinı alacağınızı bilemiyorsanız size biraz yardımcı olalım…

Özellikle uzun boyluysanız, tercihinizi elbiselerden yana kullanabilirsiniz. Ancak burda dikkat etmeniz gereken bir detay var. Bu trende uyum sağlamak için aldığınız elbiselerin çok kısa olmamasına özen gösterin. Kısa etek sizi istenilen görüntüye ulaştırmaz.

Unutmayın, omuzları açık elbiselerdeki doğru görünüm sizi daha uzun ve yalın göstermesi…

7 3

Omuzları açık bol üstler bizim de favorilerimiz arasında…

Özellikle gevşek kumaşlı bohem tarzda olan bir bluzu eskitilmiş kot şort veya pantolonla giyerseniz, müthiş bir kombin ortaya çıkarmış olursunuz.

7 4