Yükselen trend: Mom Jean

Sokak modasında görmeye alıştığımız Mom Jeanler güzel oldukları kadar riskliler de. Bu trende ayak uydurabilmeniz için size birkaç ipucu listeledik.

Son zamanlarda moda bloggerları ve ünlü modellerin üzerinde sıkça rastladığımız Mom Jeanler, skinny modellere önemli bir rakip. Fakat güzel oldukları kadar riskliler de! Uzun ve ince vücut tipine sahip kadınların rahatlıkla taşıdığı bu modeller, diğer vücut tipindeki kadınlar için sanıldığı gibi imkansız değil. Vereceğimiz önerilerle siz de dolabınızda bu popüler trende bir yer açabilirsiniz!
6 1
Belinizi gösterin! Bluzunuzu yüksek bel jeaninizin içinize sokarak, vücudunuza kum saati görünümü verin. Bu sayede bacak boyunuzu da daha uzun gösterebilirsiniz.
6 2
Koyu renkler deneyin! Açık renkler başlı başına bir riskken, Mom Jean ile birleştiklerinde kullanım daha da zorlaşıyor. Koyu renk jeanler tercih etmeniz daha avantajlı olacaktır.
6 3
Nude ayakkabılar kurtarıcı. Nude ayakkabıların bacak boyunu uzattığı bir gerçek, üstelik çok şık duruyorlar! Kombininizi tamamlarken nude ayakkabılara şans verin. Bu ton topuklular ile günlük görüntünüzü gece şıklığına da çevirebilirsiniz.
6 4