2018'in en trend omuz ve sırt dövme modelleri en çok nereye yaptırılıyor?

Kişinin tarzını yansıtan sanatın vücuttaki kalıcı hali dediğimiz dövmelerin 2018'de en trend omuz ve sırt dövme modellerini sizler için bir araya getirdik!

Herkesin zevki ve tarzını gösteriş şekli farklıdır. Bu nedenle dışarıdan herhangi bir kişiye baktığınızda tarzını taktığı bir kolye veya saç şeklinden anlamak mümkündür. Ancak bir de tarzını farklı yollarla gösterenlerde vardır. Bunlar sanatın en kalıcı halini vücudunda taşımayı tercih edenlerdir. Kimisi vücudunun görünen kısımlarında dövme yaptırmayı tercih ederken kimisi de görünmeyen kısımlara yaptırmaktadır. 
8 1

Bugün dövme sevenler için veya yakın zamanda dövme yaptırmak isteyip ancak henüz vücudunun hangi kısmına yaptıracağına karar veremeyenler için 2018'in en trend omuz ve sırt dövme modellerini sizler için bir araya getirdik!

8 2
Özellikle vücutta dövem yaptırmak istenildiğinde tercih edilen kısımlardan biri omuz ve sırttır. Özellikle yaz aylarında ince askılı bir bluzda kendini belli eden dövmeler sıklıkla tercih edilmektedir. Çiçek gül gibi aklınıza gelebilecek bir çok deseni yaptırabileceğiniz omuz dövmeleri ile tarzınızı yansıtabilirsiniz.
8 3

Ancak omuzunuza yaptırdığınız dövmeler illaki oval bir desen almak zorunda değil! Omuzdan göğüs bölgenize kadar uzanan düz renkli desenler veya omuzunuzdan dirseğinize uzanan desenleride tercih edebilirsiniz. 

8 4