kısa boylular nasıl giyinmeli

Boyumuzun uzunluğu ya da kısalığı tercihimiz dışında olduğu için yapmamız gereken şey aslında çok kolay tercih ettiğiniz kıyafet seçimleri ile boyunuzun kısalığını kamufle edebilirsiniz.

Kısa boylu kadınlar boylarını kamufle ederken tercih etmeleri gereken en önemli huhslardan biride pantolondur. Yüksek bel pantolon sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecektir...
5 1
Elbiselerde ise dar fit bir elbise sizi olduğunuzdan uzuk gösterecektir. Bu durumlarda bol kıyafetler kişiyi her zaman olduğundan daha kısa gösteriri dolayısı ile kısa boylu kadınların elbisede uzak durması gereken türlerdir...
5 2
Kısa boylu kadınlarda kıyafet tercihlerinde renk ve desen seçiminde dikkat etlmeleri gereken hususlardan birisi de tek renk giyinmeleridir. Tek renk bir kadını her zaman göz algısını dağıtmadan uzun gösterir.
5 3
Bir kadını uzun göstermenin bir başka yoluda desenlerinin boyuna doğru olmasıdır. Bu hep karıştırılır enine olan çizgiler kişiyi kilolu ve kısa gösteririr dolayısı ile boyunuzu uzun göstermenin bir başka yöntemi boyuna çizgili kıyafetlerdir.
5 4