Stüdyo daireler nasıl dekore edilir? Stüdyo daireler nasıl döşenir?

Yaşam alanınız her ne kadar küçük olsa da içini kendi tarzınıza göre ve büyük göstermek sizin elinizde. Stüdyo bir daireyi nasıl dekore edebilirsiniz?

Tek yaşıyorsanız ve kalabalık bir ev ortamını tercih etmeyenlerdenseniz stüdyo daireler tam olarak size göre! Günümüzde oda sayıları fazla olan daire fiyatlarının tavan yapmasıyla metrekaresi az olan daire tercih etmek daha mantıklı.

11 1

Mutfak, yatak odası ve oturma odasının bir arada olduğu 1+0 dediğimiz daireleri güzel ve tarzınıza göre dekore edildiği zaman mükemmel ortamlara dönüşebiliyor. Fakat bir çok kişinin kafasını kurcalayan düşüncelerden bir tanesi olan ''Aman canım bir oda da her şey karışır'' düşüncesini kafanızdan silmeniz için stüdyo daireler nasıl dekore edilmesi gerektiğini sizler için hazırladık.

11 2

Stüdyo dairenizde ilk yapmanız gereken değişiklik duvar boyasıdır! Hem küçük hemde tek odalı bir dairenizi geniş göstermelisiniz bunun için yapmanız gereken açık tonlarda bir boya tercih ederek dairenizi olduğundan daha geniş gösterebilirisiniz. Ardından dairenizin ışığını ve aydınlanmasını arttırabilmek için aynalardan yardım alabilirsiniz.

11 3

Her ne kadar yatak odası ve oturma odasını kombine etmek çok zormuş gibi görünsede aslında o kadar zor değil! Yatak odanızın etrafına bir paravan veya panel ördürebilirsiniz. Böylelikle kendinize ait bir özel alan oluşturabilirsiniz. 

11 4