The Nort Face yüksek performans ve stili bir arada topluyor!

Outdoor markası olan The North Face “Move Mountains” bir kampanya başlattı. Performansı ve kadın stilini bir arada topladı!

Dünyada ve Türkiye’de outdoor sporlarının markası The North Face, “Move Mountains” isimli yeni küresel kampanyasını başlattı. The North Face, “Move Mountains” hareketiyle maceracı, kâşif, dağcı, kaya tırmanıcısı, ultra maraton koşucusu, aktivist, bilim insanı ve müzisyen cesur kadınların hikayelerini dünyaya anlatıyor.

11 1

 The North Face kampanyasında bir yandan bu sporcuların başarı hikayelerini anlatarak, kadınlara ilham ve motivasyon verecek içerikler yaratıyor diğer yandan yepyeni koleksiyonuyla doğaya çıkmak ve sınırlarını zorlamak isteyen kadınlara yüksek performansla tasarımı birleştiren spor kıyafet ve aksesuarları sunuyor.

11 2

Yüksek performans ile stil bir arada tutan The North Face, geleneksel bilimsel yaklaşımını özellikle tayt, spor sutyeni gibi ürünlerinde göstererek kadınlara performans ve stili aynı anda sunuyor. 

11 3

Perfect Core High-Rise Tayt, Contoured Tech High-Rise Tayt ve Beyond The Wall Free Motion Sutyen gibi ürünlerin öne çıktığı The North Face kadın koleksiyonu, her biri yüksek performans sunan dağ ceketleri, tulumları, taytlar, üstler, pantolonlar, tişörtler, ayakkabılar, çantalar, uyku tulumları, çadırlar, şortlar ve spor sutyenlerinden oluşuyor.

11 4