Mekan tasarımı nasıl yapılır fresh soft renklerin yerini sıcak renkler aldı!

Mekan tasarımı nasıl yapılır? Sıklıkla vakit geçirdiğiniz mekanlarda mevsime uygun olarak tasarımında değişiklik yapmak isteyenler için önerilerde bulunduk!

Yaz aylarında fresh, soft dekorasyonların yerini daha sıcak ve sakin tasarımlar süslüyor. Mevsimlerin değişmesiyle beraber havaların grileşmesiyle beraber kapalı alanlarda yani evde kuaförde yani sıklıkla vakit geçirdiğimiz mekanlarda enerjinizi yüksek tutacak ve değişiklik yapmak isteyenler için Tasarımcı Nihat Yıldız önemli tüyolarda bulunuyor.

6 1

Koltuğunuzun bir köşesini mutlaka şallandırın ki keyif anınızı bozup battaniye almak için yerinizden kalkmak zorunda kalmayın. Tabi koltuk şallarını dekoratif amaçlı da kullanabileceğinizi unutmayın.

6 2

EVDE ENERJİNİZİ YÜKSELTECEK UFAK DOKUNUŞLAR YAPIN!

Ev dekorasyonda da kış modasını yakalamak için o sezon kışın en çok tercih edilen renklerini evimize taşıyabiliriz. Ufak dokunuşlarla kış renklerini dekorasyonda kullanabiliriz. Post pelüş halıları ayaklar altına sermenin tam zamanı! Kışı hatırlatan post halılar dokusuyla içinizi ısıtacak hem de dekorasyona farklı bir hava katacak. 

6 3

KUAFÖR SALONLARI SONBAHAR-KIŞ ETKİSİ HİSSEDİLMEYE BAŞLANDI BİLE!

Ahşap hiçbir zaman modası geçmeyecek bir trend olmakla beraber, her sezon farklılaşmaya devam ediyor. Günümüzde konsept kuaför salonlarının yaygınlaşması ile birlikte ahşap en çok kullanılan malzeme. Kuaför salonlarında tasarımlar gerçekleştirirken ahşap malzemeler en çok tercih ediliyor. Özellikle sonbahar ve kışı en özel hissettiren ahşap ve mat siyah duvarlar bu sezon oldukça popüler diyebilirim. Yine kış temalı tablolar ile kuaför salonlarında sıcak bir hava katacak.

6 4