İyi bir stalker nasıl olunur stalklamak belli olur mu nasıl yapılır işte püf noktaları nelerdir?

İyi bir stalker, dürbünü ile milyarlarca kişiyi izleyebilir. Önemli olan onu hangi yöne, ne açıyla çevirdiğinizdir... İşte sizler için ufak ip uçları

'Stalk' kelimesi sana da çok yabancı gelmiyor ise sende günümüze ayak uydurmuşsun demektir. Eski sevgilin, eski sevgilinin kız arkadaşı, etrafındaki sevmediğin insanlar,  izini belli etmeden sende onları takip edip iyi bir stalker olabilirsin fakat ilk önce kardeşine, sonra kardeşinin ev arkadaşına, ordan da kardeşinin ev arkadaşının kız kardeşine geçiyorsanız biraz bu durumu abartmış olabilirsiniz.7 1

NEDEN STALKLARIZ

Eski erkek arkadaşınızdan ayrılmış olabilirsiniz ama bu yeni kız arkadaşını merak etmediğiniz anlamına gelmiyor. Bu bir gerçek ki “gözetim çağında” stalkma faaliyetleri günlük rutinlerin vazgeçilmezleri arasında. Peki, stalklamaya nerden başlamalı? Artık çok daha kestirme yollar var iyi bir stalkersanız bilmek istediğiniz tüm bilgiler bir tık uzağınızdadır. İyi bir stalker olmanın en önemli kuralı şüphesiz meraklı olmaktan geçiyor. 

7 2

HESABI KİTLİYSE ÜZÜLMEYİN SAHTE HESAP VAR

Stalk yapacağınız kişinin hesabı kitliyse çareler tükenmez. Öncelikle sahte bir hesap açın açacağınız bu hesap takip edeceğiniz kişinin zevklerine uygun olmalı bu şekilde o kişinin gizli takipçisi olacaksınız. Bununla ilgili biraz takipçi ve fotoğraflar daha iyi bir izlenim bırakır. Peki stalk yapacağınız kişinin ismini bilmiyorsanız? Stalk yapacağınız kişinin arkadaşları bu konuda size yardım edebilir arkadaşlarının arasında bi inceleme yaparak istediğiniz kişiye ulaşabilirsiniz.

7 3

İLK HEDEF FACEBOOK

Facebook bir staklerın ana kaynağı olabilir. Derinlemesine inceleme için size baya yardımcı olabilir. Aradığınız kişinin kardeşi, annesi facebook kullanıyorsa şanslısınız. İstemediğiniz kadar bilgi burdan elde edebilirsiniz. 

7 4