Telefon için egzersiz programları

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte yepyeni bir çağ başladı! Artık sağlık ve fitness uygulamalarını telefonlarınıza indirerek günlük egzersizlerinizi ihmal etmeden yapabilirsiniz!

Carrot Fit Carrot Fit, eğlenerek spor yaptırmayı amaçlayan çok hoş bir uygulama. Uygulamanın içinde bulunan çok çeşitli komik animasyonları yapmaya çalışıyorsunuz.Her biri 7 dakikadan oluşan ve yüz zımbalama, ejder dansı gibi çeşitli figürlerin bulunduğu uygulamayı App Store’dan 2,99$’a indirebilirsiniz.
6 1
Fitocracy Egzersiz yapmayı alışkanlık haline getirmek isteyenler için Fitocracy tam bir biçilmiş kaftan! Twitter benzeri bir yapıya sahip Fitocracy, size egzersiz yaptıkça attığınız videolardan puan kazandırıyor. Toplanan puanlarla üst seviye ders videolarını izleme şansına sahip oluyorsunuz. Twitter ve Facebook’a senkronizasyon yapabileceğiniz bu kullanışlı uygulamayı App Store’dan ve Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.
6 2
FitStar Fitstar, egzersiz yapmayı yavaş yavaş ve uyumlu öğrenmek isteyenler için dijital eğitim koçluğu hizmeti sunan bir uygulama. Temelden profesyonele giden videolarla egzersiz yapmayı öğreten FitStar ile fiziksel yeteneğinizi başarıyla konuşturabileceksiniz. Sadece iOS platformunda bulunan FitStar’ı App Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.
6 3
Runtastic Six Pack Abs Planlı bir egzersiz takvimiyle çalışmak isteyenlere göre düzenlenen Runtastic Six Pack Abs, 10 haftalık bir takvimde sistemli bir şekilde vücut geliştirmenize imkan tanıyor. 7 dakika ile 20 dakika arasında değişen 105 egzersiz videosunun bulunduğu uygulamayla erkekler özellikle çok rahat bir şekilde karın kaslarını geliştirebilecek. Runtastic Six Pack Abs’yi App Store’dan ve Google Play’den ücretsiz indirebilirsiniz.
6 4