Telefona yüklenebilecek uygulamalar nelerdir? İphone için uygulama önerileri...

Bu uygulamalar hayat kurtarıyor! Günlük hayatta işinize yarayacak 10 uygulamayı sizler için derledik!

VSCO

Akıllı telefonunuzla çektiğiniz fotoğrafların daha iyi görünmesini istiyorsanız VSCO’da yer alan çok sayıdaki retro filtre size yardımcı olacak. Uygulama, Instagram’a oranla daha fazla düzenleme yeteneği sunuyor.

10 1

BuzzFeed Video

Geçen Şubat ayında mobil uygulamasını yayınlayan BuzzFeed, izlemeniz için tüm videolarını tek bir yerde topluyor. Böylece, hızlı ve lezzetli tariflerin paylaşıldığı Tasty, The Try Guys, Broke ve diğer gösterimleri görüntüleme imkanı veriyor.

10 2

1Password

Apple’a göre, 1Password uygulaması tüm web girişlerinizi ve gizli bilgilerinizi düzenlemeniz için en iyi uygulama. Kullanıcı dostu bir arayüzü bulunan uygulamaya masaüstü, telefon ya da Apple Watch gibi o an hangi cihazı kullanıyorsanız o cihazdan erişebiliyorsunuz.

10 3

MSQRD

Facebook tarafından satın alınan Masquerade’in uygulaması, yüzünüze eğlenceli animasyon filtreler seçerek selfieler çekmenize imkan veriyor. Leonardo DiCaprio’nun Oscar törenlerindeki halinden maymuna kadar çok farklı efektler var. Uygulama ile videolar da çekebiliyorsunuz. Çektiğiniz fotoğrafları sosyal medya hesaplarınızdan da paylaşabilirsiniz.

10 4