Bizim Hikaye Filiz'e ne oluyor 51. bölüm şoku!

Bizim Hikaye 51. bölümüne Filiz'in aniden hastalanması damga vuracak. Bizim Hikaye 51. bölüm fragmanı Filiz'e ne oldu, Filiz ölüyor mu diye merak uyandırdı.

Bizim Hikaye 51. bölümde heyecan dorukta. FOX TV'nin iki sezondur reyting rekortmeni dizisi Bizim Hikaye'nin perşembe günü yayınlanacak olan 51. bölümünde Filiz'in küçük kardeşi Fikret eve gelip 'Abla ben katil oldum' diyor. 

6 1

Filiz kardeşinin söyledikleri sonrası ve geçmişinde yaşadığı zorlu süreçlere daha fazla dayanıyor. Kardeşi Fikret ve Kiraz'a sinirlendiği anda burnu kanamaya başlayan Filiz bayılıyor. 

6 2

Acilen hastaneye kaldırılan ve kendinde olmayan Filiz'in akıbeti Bizim Hikaye izleyenleri tarafından merak ediliyor. Yeni bölüm fragmanın izleyenler dizinin sosyal medya hesaplarını yorum yağmuruna tuttular. 

6 3

Herkes Filiz'in neyi var, Filiz ölüyor mu? sorularına yanıt bulmaya çalışıyor. Öte yandan ölüm ve hastalık sahnelerinin dizilerde karakterlerin sonu olmasına da alışık olan izleyiciler Hazal Kaya diziden çıkıyor mu diye de sormadan duramadılar. 

6 4