Kadın'da ölen kim izleyicilere kötü haber ekrana ara veriyorlar!

Kadın'da kim öldü? Kadın dizisi 45. bölüm izleyenler ekrana kilitlendi. Kadın 46. bölüm fragmanın bekleyenlere de kötü haber var. Kadın ekrana ara veriyor!

Kadın son bölüm son sahnesiyle izleyenleri ekrana kilitledi. Fox TV'nin reyting rekortmeni dizisi Kadın'ın son bölümünde Bahar ve çocuklarını öldürmek isteyenler için Sarp harekete geçti. Bahar ve çocuklarını güvenli bir yere götürmek isteyen Sarp son anda Bahar ve çocuklarını kurtarmayı başardı. Ancak silahlı adamlar birini öldürdü. Kadın son sahnede silahlı adamlar 'kadın öldü' dedi. Kadın son bölümü izleyenler 'Kim öldü?' sorusunun yanıtını merak ediyor. 

7 1

Bahar ve Sarp çocuklarını alıp evden çıktıklarında geride Hatice, Yeliz ve Ceyda kaldı. Silah senin duyulması sonrası kimin öldüğü merak ediliyor. Silahlı adamlarla en son konuşan kişinin Hatice olması 'Kadın'da ölen Hatice mi?' sorusunu akıllara getirdi.

7 2

Kadın'da kimin öldüğünü öğrenmek için izleyiciler 2 hafta beklemek zorunda kalacaklar. Kadın dizinin yayınlandığı Salı günü yılbaşına denk geldiği için gelecek hafta Kadın dizisi yok. Bu nedenle Kadın'da kim öldü, Bahar, Sarp ve çocuklara ne oldu sorularının yanıtlanması zaman alacak.

7 3

Kadın 46. bölüm 8 Ocak 2019 Salı günü ekrana gelecek. 

Fox TV'de Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın başrollerini oynadığı Kadın dizisi 25 Aralık Salı akşamı 45. son bölümüyle ekrana geldi. Ocak 2019'da ekrana ara verecek olan Kadın'ın son bölümünde kimin öldüğü ise merak konusu oldu. Kadın son bölümde Bahar'ın hayatının tehlikede olduğunu öğrenen Sarp harekete geçti. 

7 4