Leke dizisi ilk bölümdeki tecavüz sahnesiyle hızlı giriş yaptı

Kanal D'nin yeni dizisi Leke ilk bölümünden reyting savaşına hızlı giriş yaptı. Leke 1. bölümde tecavüz sahnesiyle dün gecenin en çok konuşulanı oldu.

Kanal D'de salı akşamları ekrana gelecek olan yeni dizi Leke 1. bölümden konuşulmaya başlandı. Leke dizisi işitme engelli kardeşinin velayetini almak için hem okuyan hem de çalışmak zorunda kalan değerlerine düşkün Yasemin'in, hayatta her şeyi parayla satın almayı başarmış zengin erkekler arasında yaşadığı trajediyi konu alıyor. 

7 1

Leke dizisi konusundaki temaya uygun hızlı bir ilk bölümle reyting yarışına girdi. Büyük bir holding için düzenlenen bir etkinliği organize eden şirkette çalışan genç ve güzel Yasemin, şirketin yöneticisinin kendisini odasına çağırmasıyla hayatının şokunu yaşar.

7 2

Mehmet'in kendisini odasına çağırmasını organizasyonla ilgili bir sorun olduğunu düşünerek giden Yasemin, karşısında zil zurna sarhoş bir adam bulur. Otel odasında kendisine zorla içki içirmeye çalışan Mehmet'e direnen Yasemin kısa sürede Mehmet'in niyetinin kendisinden faydalanmak olduğunu anlar.

7 3

Odayı terk etmek isteyince Mehmet tarafından zorla yatağa itilen Yasemin, hayatının şokunu yaşar. Kendisine cinsel ilişki karşılığı para da teklif eden Mehmet, Yasemin'in direnişlerini naz olarak algılar ve şansını daha da zorlar.

7 4