Survivor'da kim elendi 26 Şubat 2019 konsey ve oylama sonuçları

Survivor'da kim elendi sorusunun yanıtı dün akşam ada konseyinde belli oldu. Survivor 26 Şubat tarihli konseyde en az SMS alıp elenen isim Kaan oldu.

Survivor'da kim elendi? 26 Şubat salı akşamı yayınlanan Survivor'da konseyde bu kez Türk takımı vardı. Survivor'dan dün gece elenen isim Kaan oldu. Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan'ın son bölümünde kim elendi? sorusu yanıt buldu. Türkiye takımının ada konseyinde Atakan, Kaan ve Bora'dan en az oyu alan Kaan Survivor hayallerine veda etti. İşte 16. son bölümden detaylar ve Survivor 2019'dan yansıyan kareler...

14 1

Survivor 2019'un 16. son bölümü iletişim oyunuyla başladı. Kazananın yanına iki kişiyi alarak ailelerinden gelen fotoğraflı mesajları okuyacağı ödül erkeklerde Hikmet, kadınlarda Seda'nın oldu. Son bölümde eski Survivor yarışmacısı Sabriye Şengül yeniden yarışmaya dahil oldu. Sabriye, "Burada bulunmaktan çok mutluyum. Parkuları çok özledim, kendi performansımı ben de merak ediyorum" dedi.

14 2

6. bölümün diğer mücadelesi ise çikolata ödüllü oyunda yaşandı. Kıyasıya mücadelenin olduğu oyunu 10-8 Türkiye kazandı.

14 3

Türkiye takımının ada konseyinde ise haftanın eleme adaylarından Atakan, Kaan ve Bora'dan en az SMS oyunu alan Kaan Survivor'a veda etti.

14 4