Duvar dekorasyon önerleri nelerdir? Duvar dekorasyonları nasıl olmalıdır?

Dekorasyon önerilerinde bugün yaşam alanlarınıza renk katacak aynı zamanda kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz öneriler sıraladık.

Yaşam alanınızda herhangi bir değişiklik yapmak istiyorsunuz ama bunun henüz nasıl birşey olması gerektiğine karar veremediyseniz bizden size tavsiye duvarlarınızı neşelendirin! Unutmamalısınız ki ev dekorasyonu sadece mobilyadan ibaret değildir

8 1

. Bir evin havasını değiştiren en büyük etkenlerden biri de duvarlardır. Üstelik uygun bütçelerle evinize harika bir hava katabilirsiniz. Sıkıcı ve sıradan duvarlarınıza veda etmenin zamanı çoktan geldi de geçiyor bile... 

8 2

Basit raflar, günümüzde oldukça moda olan duvar sticker'ları ile yaşam alanınızı şık ve farklı bir hava kazandırın. Yaşam alanınızda hem kendi tarzınızı hem de marjinal bir hava katmak istiyorsanız sizler için hazırladığımız dekorasyon önerilerine göz atabilirsiniz.

8 3

Duvarlarınızı raflar eşliğinde zengin gösterin!

Koltuğunuzun ve televizyonunuzun olduğu duvar boş ise duvarlarınıza basit raflar yaptırarak evinizi zenginleştirebilirsiniz. Aynı zamanda yaşam alanınızda fazla eşyaları sevmeyenler için duvar rafları hem evinizin sadeliğini korumasında hemde boş görünmemesi için şık bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Böylelikle yaşam alanınıza harika bir atmosfer katabilirsiniz.

8 4