24 yaşındaki YouTuber Julia Zelg 61 yaşındaki muhabir kız arkadaşıyla evlendi!

24 yaşındaki dünyaca ünlü YouTuber Julia Zelg daha önce evlenme teklifi ettiği 61 yaşındaki muhabir Eileen de Freest'le evlendi!

24 yaşındaki dünyaca ünlü YouTuber Julia Zelg, daha önce 61 yaşındaki muhabir sevgilisi Eileen de Freest'e yaptığı evlenme teklifi etmesiyle gündeme gelmişti. Aradak yaş farkıyla günlerce magazin gündemine konu olan ünlü YouTuber 61 yaşındaki Eileen de Freest ile geçtiğimiz gün evlendi! 24 yaşındaki Julia Zelg ve 61 yaşındaki Eileen de Freest düğünlerinde saçlarını aynı renk boyatarak gelinlik giydi!

5 1

24 yaşındaki YouTuber 61 yaşındaki muhabir sevgilisi Eileen de Freest'le yaşadığı aşk ile günlerce konuşulurken daha sonra genç fenomenin kendisinden 37 yaş büyük olan sevgilisine evlenme teklifi etmesiyle haftalarca konuşulmuştu. Herkes ayrılmalarını beklerken geçtiğimiz gün sade bir tören ile evlenen çiftin düğün fotoğrafları sosyal medya da olay oldu!

5 2

 Aralarında 37 yaş fark olan genç fenomen ve 61 yaşındaki muhabir Eileen de Freest evlendi! Düğünlerinde saçlarını pembeye boyatan çift gelinlik giydi. 

5 3

Brezilya kökenli olan 24 yaşındaki Julia Zelg, geçtiğimiz Eylül ayında 61 yaşında Tinder uygulamasından tanıştığı sevgilisi Eileen de Freest'e evlenme teklifi etmişti. Üstüne üstünlük ailelerinde desteğini alan çift masallar gibi bir düğün ile geçtiğimiz günlerde dünyaevine girdi. 

5 4