28 Ekim'de Gökhan Çıra ile evlilik hazırlığı yapan Selin Ciğerci gelin hamamını paylaştı!

28 Ekimde nişanlısı Gökhan Çıra ile evlilik hazırlığı yapan Selin Ciğerci yakın çevresiyle gelin hamamı kutlaması yaparak dansöz oynattı!

28 Ekim Pazartesi günü 2 yıldır aşk yaşadığı nişanlısı Gökhan Çıra ile evlilik hazırlığı yapan Selin Ciğerci düğüne bir hafta kala gelin hamamı yaptı. Gelin hamamına sadece yakın çevresini çağıran Selin Ciğerci eğlenceye dansöz çıkarttı. Dansözle beraber hamamda karşılıklı oryantal dans oynayarak tüm stresini düğün kına gecesi öncesi ve düğüne bir hafta kala üzerinden attı! Aylardır kına gecesi ve düğün gecesi merak konusu olan 35 yaşındaki Selin Ciğerci'nin kına gecesi öncesi düzenlediği gelin hamamına dair merak edilen tüm detayları Elmaelma.com'da bulabilirsiniz!

11 1

Ünlü sosyal medya fenomeni ve DJ Selin Ciğerci düğününe bir hafta kala kına gecesi öncesi yakın dostlarıyla beraber düzenlediği gelin hamamında dansöz çıkartarak oryantal dans etti! 

11 2

Dansözle karşılıklı göbek atarak düğün stresini üzerinden atan Selin Ciğerci eğlenceli anlarını sosyal medyadan takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi!

11 3

Gelin hamamına özel dansöz geçiren Selin Ciğerci dansözle karşılıklı dans ederek para taktı. 28 Ekim'de yaklaşık iki yıldır aşk yaşadığı sevgilisi Gökhan Çıra ile evlilik hazırlığında olan Selin Ciğerci geçtiğimiz gün kına gecesinden önce yakın çevresiyle gelin hamamı yaptı. 

11 4