40 yaşındaki şarkıcı Hatice'nin genç sevgilisi Ali Kemal Sarı kimdir? 20 yaş fark var!

40 yaşındaki şarkıcı Hatice'nin kendisinden yaklaşık 20 yaş küçük olduğu bilinen genç sevgilisi Ali Kemal Sarı magazin gündeminin merak edilen ismi oldu!

Zaman zaman sosyal medya hesabında yaptığı cesur paylaşımlar ve eleştirileri ile gündem olan şarkıcı Hatice aynı zamanda Muammer Ketenci'nin defilesinde kalçasını açmasıyla olay olmuştu. Geçtiğimiz günlerde kendisinden yaklaşık 20 yaş küçük olduğu bilinen Ali Kemal Sarı ile 8 aydır aşk yaşadığını açıklayan 40 yaşındaki Hatice'nin yeni sevgilisinin özel hayatı merak konusu oldu! 20'li yaşlarda olduğu ve oyunculuk üzerine Üniversite okuduğu bilinen Ali Kemal Sarı kimdir, nereli, kaç yaşında? İşte Hatice'nin yeni sevgilisi Ali Kemal Sarı'nın hayatına dair tüm merak edilenler Elmaelma.com'da!

6 1

Sosyal medya hesabında yaptığı cesur paylaşımları ile sık sık adından söz ettiren şarkıcı Hatice geçtiğimiz günlerde yaklaşık 8 aydır aşk yaşadığı sevgilisi Ali Kemal Sarı ile yan yana çekilmiş fotoğraflarını paylaşarak magazin gündemine bomba gibi düştü. 

6 2

Kendisinden yaşça küçük sevgilisi ile beraber çekilen fotoğrafları takipçileriyle paylaşarak aşkını ilan eden şarkıcı Hatice yeni sevgilisi ile aralarındaki yaş farkını eleştirenlere "Aramızdaki yaş farkı sizin akıl yaşınız kadar" sert bir dille cevap vermişti. 

6 3

Hatice'nin aşkını ilan etmesinin ardından tüm gözler 20'li yaşlarında olduğu tahmin edilen Ali Kemal Sarı'ya çevrildi. Sosyal medya hesabında Hatice ile çekilen fotoğrafı paylaşan Sarı ''İlk fotoğrafımız umarım sonsuz olur, hayatıma hoş geldin canım sevgilim" notunu ekledi. 

6 4