42 yaşındaki Ebru Şallı Uğur Akkuş 50 kişilik bir davetle Çırağan Saray'ında evlendi!

Sunucu ve model Ebru Şallı aralarında 7 yaş fark bulunan Uğur Akkuş ile Çırağan Sarayı'nda 50 kişilik davetle evlendi yüzüğü servet değerinde!

Yaklaşık iki yıldır ünlü iş insanı 35 yaşındaki Uğur akkuş ile aşk yaşayan 42 yaşındaki Ebru Şallı geçtiğimiz akşam 50 kişilik bir davet ile Çırağan Sarayı'nda evlendi! Gelinliğini özel bir tasarım olan Cengiz Abazoğlu'na ait gelinliği ile Ebru Şallı göz kamaştırdı. İki yıldır magazinden olabildiğince uzakta aşk yaşayan Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'un arasında 7 yaş fark bulunuyor. Düğün fotoğraflarında çekilen fotoğraflarda ise Ebru Şallı'nın tektaşının büyüklüğü ise dikkat çekti! İşte Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'un Çırağan Sarayı'nda yapılan düğünün detaylarını Elmaelma.com'da bulabilirsiniz!

11 1

Geçtiğimiz akşam Çırağan Saray'ın 50 kişilik bir davetle dünyaevine giren 42 yaşındaki Ebru Şallı ve 35 yaşındaki Uğur Akkuş evlendi! Düğünlerine yakın dostlarını davet eden çiftin sürpriz düğünü magazin dünyasında dikkat çekti!

11 2

Sade bir tören ile Çırağan Saray'ında evlenen Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'un düğününde neler yaşandığı ayrı bir merak konusu oldu. Malum Uğur Akkuş henüz evliyle Ebru Şallı ile yasak aşk yaşamasının ortaya çıkması ile Şallı ve Akkuş kumrularının ilişkileri magazin kulislerinde bomba etkisi yaratmıştı. 

11 3

Yaşanan tüm olanlara rağmen ilişkilerine dolu dizgin devam eden Ebru Şallı ve Uğur Akkuş geçtiğimiz Akşam 50 kişilik bir davetle Çırağan Saray'ında dünyaevine girdi. Düğünde sade dikkat çeken özel tasarım bir elbise giyen Ebru Şallı'nın gelinliğini ise Cengiz Abazoğlu özel olarak tasarladı. Uğur Akkuş'un üzerindeki takım ise özel olarak Tom Ford'dan özel dikim olduğu ortaya çıktı. 

11 4