45 yaşındaki Şevval Sam'ın mayolu fotoğraflarını oğlu Tarık Emir çekti.

45 yaşındaki Şevval Sam bir dergi röportajı için ünlü markanın mayosunu giyerek oğlu Tarık Emir'e poz verdi.

Genç kızlara taş çıkaran fiziği ile 45 yaşında olan oyuncu ve sanatçı Şevval Sam mayolu pozlarıyla adeta büyüledi. Madame Figaro dergisi için kamera karşısına geçen Şevval Sam'ın fotoğraflarını 22 yaşındaki oğlu Tarık Emir Tekin çekti. Oğlu Tarık Emir'in çektiği fotoğrafları sosyal medya hesabında paylaşan Şevval Sam ''Tarık Emir'le ilk işimiz oldu'' notunu ekledi. 

10 1

Şevval Sam'ın 45 yaşında olmasına rapmen genç kızlara taş çıkaran Sam, ünlü bir markanın mayosu ile dergiye verdiği pozlarla adeta büyüledi. Ancak Şevval Sam'ın yaptığı diğer çekimlerde farklı bir durum gerçekleşti. Sam'ın 22 yaşındaki oğlu Tarık Emir Sam'ın fotoğraflarını çekti. 

10 2

Şevval Sam, mayolu poz verirken çekilen fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşarak, ''Bu masal gibi editoryal fotoğraf karesi; anne oğul, iki meslektaş olarak Tarık Emir'le ile ilk işimiz oldu'' notunu ekleyerek anne oğul birlikte yaptıkları ilk iş olduğunu belirtti.

10 3

Son olarak Yasak Elma adlı dizide 'Ender' karakteriyle büyük beğeni toplayan Sam, kusursuz ve yıllara meydan okuyan fiziği ile ünlü oyuncu Şevval Sam 45 yaşında olduğunu hayranlarına adeta unutturdu!

10 4