52 yaşındaki Yıldız Tilbe'nin kızı Sezen ve torunlarının şaşırtıcı benzerliği olay!

52 yaşındaki Yıldız Tilbe'nin kızı Sezen Burçin ve torunlarının benzerliği çok konuşuldu. Kızını ve torunlarını kameralardan uzakta tutuyordu işte son halleri!

Sesi ile geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan Şarkıcı Yıldız Tilbe'nin yıllardır gözden uzak büyüttüğü kızı Sezen Burçin ve torunlarının son hali Tİlbe'ye olan benzerliği ile şaşırttı! Yıldız Tilbe kızı Sezen Burçin ve torunlarıyla çekildiği fotoğrafı gören birbirlerine olan benzerlikleriyle şaşırtıyor. Son olarak O Ses Türkiye'de jüri üyeliği yapan Yıldız Tilbe bu sefer kızı Sezen Burçin ve torunlarıyla sosyal medyayı salladı! Yıldız Tilbe'nin 16 yaşında Güngör Karahan ile kaçarak evlendiği eşinden olan Sezen Burçin 2 evlilik yaptı. Yıldız Tilbe'nin kızı Sezen Burçin ilk evliliğini Serdar Özden ile yapmıştı. Yaşadıkları ve sesiyle geniş bir hayran kitlesi bulunan Yıldız Tilbe'nin kızı Sezen Burçin'in çocukları, babası ve evliliği hakkında tüm merak ettiklerinizi elmaelma.com'da bulabilirsiniz!

9 1

Yıldız Tilbe, 1984 yılında yani 16 yaşındayken Güngör Karahan ile kaçarak evlendi. Eşi Güngör Karahan o dönemlerde evliyle kızı Sezen Burçin'i doğuran Yıldız Tilbe'nin Güngör Karahan ile olan evliliği sadece 6 yıl sürdü. 

9 2

Yaşadıkları ve sesiyle geniş bir hayran kitlesi bulunan Yıldız Tilbe kızı Sezen Burçin'i kameralardan uzakta büyüttü! Zaman zaman kızı ile fotoğraflar paylaşan Yıldız Tilbe'nin bazı hayranları Tilbe'nin bir kızı olduğunu bilmediğini şaşkınlıkla yorumlarda belirtiyor. 

9 3

Yıldız Tilbe'nin kızı Sezen Burçin ilk evliliğini Serdar Özen ile yaptı. Ancak Tilbe'nin kızı Sezen Burçin'in mutluluğu uzun sürmedi ve Serdar Özen'den boşandıktan sonra ikinci evliliğini yaptı. 

9 4